Mesaj gönder
ARH Sapphire Co., Ltd
Hakkımızda
Evde /

ARH Sapphire Co., Ltd Şirket Profili

ARH Sapphire Co., Ltd

ARH Sapphire Co., Ltd
Ana Pazar:
Kuzey Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı
Çalışan sayısı:
50~100
Yıllık Satış:
1500000-300000
Kurulduğu Yıl:
2019
İhracat c.c:
30% - 40%
Müşterilere Hizmet:
Yes
Çin ARH Sapphire Co., Ltd Şirket Profili
ARH Sapphire Co., Ltd
Tanıtım
Hizmetler
History
Takım

ARH Sapphire Co., Ltd. Optoelektronik malzemeler, yeni kristal malzemeler, özellikle de tüketici elektroniklerinde yaygın olarak kullanılan her türlü safir ürünleri ile uğraşan bir şirket.hassas ekipman, lazer iletişim, tıbbi, çevre koruma, yüksek son enstrümanları, enstrümanlama, havacılık, donanma gemileri, silah ve ekipman. en avantajlı ürün bizim safir saat kağıtları,Tam olarak işleme ihtiyacı olan.

Şirketin hammadde yönlendirmesi, kesme, şekillendirme, öğütme, karıştırma, oyma, ince öğütme, cilalama, temizlik ve tam bir denetim ekipmanı seti var.ve ilgili test ekipmanlarıDeneyimli mühendislik ve teknik ekibimizle, kalibrasyon dışı ürünlerin güçlü üretim kapasitesiyle, müşteri ihtiyaçlarına göre çözümleri araştırıp geliştirebilir ve tasarlayabiliriz.


Şirketin ürünleri çok çeşitli türleri kapsar, ürünler tüm dünyada satılır.Şirketin hedefi safirin en iyi tedarikçisi olmaktır..

 

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 0

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 1Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 2

Biz profesyonel olarak safir üretimindeyiz, özellikle safir saat kasası yapımı, özel şekilli safir parçaları, safir optik pencereler ve ayrıca renkli safir kristal malzemeleri sağlıyoruz.

 

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 0

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 1

 

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 2Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 3

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 4

2008-Çin Silian grubu Honeywell safir işletmesini başarılı bir şekilde satın aldı , Chongqing Silian Optoelektronik Technogy Co., Ltd kuruldu.

 

2009-Chongqing Silian Optoelektronik Technology Co. ltd, LED endüstri zincirini geliştirerek safir kristalin seri üretimine başladı.

 

2011-Şirket, San Huashi'den Caijia Endüstri Parkı'na genel taşınma işlemini tamamladı ve safir LED alt tabakanın çıkışı 1 milyon parçaya ulaştı.

 

2015-Chongqing Silian ve Dongguan Chitwing Group'a dayanan Chongqing Chitwing Silian Optoelectronic Co. ltd, renkli safir işinde uzmanlaşmak için kuruldu.

 

2016-Renkli safirin bağımsız araştırma ve geliştirmesi halka açıldı ve seri üretime başladı.

 

2017-Şirketin ISO9001 ve 14001'i SGS tarafından onaylandı

 

2018-Şirketin safir saat aksesuarları, dünyanın en iyi lüks saat markası tarafından onaylandı

 

 

 

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

 

Saphir malzemelerinin hassas işleme: Şirket, ithal elmas tel testere makinesi, CNC,öğütme ve cilalama makinesi ve benzeriMüşterilerin gereksinimlerine göre özel şekilli çeşitli yapısal parçalar özelleştirilebilir.

Çin ARH Sapphire Co., Ltd şirket Profili 0